Nekategorizirano

Inter Miami izjednačio 1-1 s LA Galaxyjem u ključnom trenutku

U drugom kolu redovnog dijela MLS lige, Inter Miami je gostovao kod LA Galaxyja, na kraju postigavši remi s domaćinima. Utakmica je bila napeta i uzbudljiva, a Messi je u ključnom trenutku izjednačio za Inter Miami, inače bi se suočili s porazom.

Nije se očekivalo da će LA Galaxy postići gol u prvoj minuti utakmice izvan kaznenog prostora, ali nažalost, sudac je procijenio da je to bila prekršajna radnja, pa je gol poništen. U 11. minuti LA Galaxy je dobio jedanaesterac, kojeg je izveo Puig Martí, ali ga je vratar protivničke momčadi obranio, pa se rezultat nije promijenio, i dalje je bilo 0-0 Nogometni Dres inter miami.

U 30. minuti, Messi je pokušao udarcem iz zraka, ali ga je obranio Berry. Messi nije bio zadovoljan, pa je ponovno ušao u kazneni prostor, ali je bio blokiran od strane više igrača. U 75. minuti, Verduči iz LA Galaxyja je postigao gol nakon asistencije Marca,Dresovi Za Nogomet što je privremeno donijelo vodstvo LA Galaxyju. U sudačkoj nadoknadi, Alba je izveo trokutasti centaršut s lijeve strane, Messi je pucao iz voleja i postigao gol, izjednačivši rezultat. Ovaj ključni gol omogućio je Inter Miamiju da izbjegne poraz. Ovo je također bio prvi gol Messija u novoj sezoni, postajući ključni gol koji čuva nepobjedivost momčadi i predstavlja dobar početak.